Par mums

Mēs esam jauns kontaktlēcu interneta veikals ar lielām ambīcijām nākotnē. Mūsu vēlme ir kļūt par vadošu kontaktlēcu tirdzniecības partneri Eiropā 2020.gadā.

Lai sasniegtu  mūsu mērķi, jau pašlaik biznesa procesus organizējam tā, lai tie būtu efektīvi. Tieši šī iemesla pēc mēs spējam piedāvāt izcili labas kontaktlēcas par konkurētspējīgām cenām ne tikai Latvijas tirgus mērogā, bet būt arī konkurētspējīgi Eiropas mērogā.
 

LabakasKontaktlecas.lv nav un nebūs standarta kontaktlēcu interneta veikals, jo mēs netirgosim zemas vai vidējas kvalitātes produktus, bet tikai pašas labākās un augstākās klases kontaktlēcas, kas iepirktas tikai no oficiālajiem pārstāvjiem.

Tieši tāpēc pašlaik LabakasKontaktlecas.lv pieejamas tikai CooperVision ražotās Biofinity kontaktlēcas, kurām ir izcili kvalitātes rādītāji. Iespējams, ka savu sortimentu papildināsim vēl tikai ar 1-2 lēcu brendiem, tiklīdz beigsies to kvalitātes pārbaudes testi.
 

Mēs uzskatam, ka LabakasKontaktlecas.lv vīzijas un politikas rezultātā iegūs ikviens kontaktlēcu lietotājs, jo turpmāk Jums nebūs jāizvēlas starp Jūsu acīm un Jūsu maciņu, jo izcilas kvalitātes kontaktlēcas būs pieejamas par lielisku cenu, un, ir izdevīgi atcerēties, jo vairāk pērc, jo lētāk maksā viena kontaktlēca!

Ja pašlaik vēl dažādu iemeslu dēļ neesi Biofinity kontaktlēcu lietotājs, pamēģini! – tieši tāpēc mēs radījām iespēju nopirkt lēcas pat 1 mēnesim! Biofinity kvalitāte Jums neliks vilties – Jūsu acis jutīsies lieliski pat ja tās neizņemsiet vairākas dienas!!! 
 

Vai vēlies ko mums pateikt? Nosūtīt e-ziņu aicinam sadaļā kontakti! Ļoti novērtēsim Jūsu viedokli un atsauksmi. Paldies!

Piesakies mūsu jaunumiem